Nga Julianne Moore tek Lady Gaga, veshjet e Golden Globes 2016

View Gallery
38 Photos
Nga Julianne Moore tek Lady Gaga, veshjet e Golden Globes 2016
Alicia Vikander me fustan Louis Vuitton

Nga Julianne Moore tek Lady Gaga, veshjet e Golden Globes 2016
Amber Heard me fustan Gucci

Nga Julianne Moore tek Lady Gaga, veshjet e Golden Globes 2016
Amy Adams me fustan Versace

Nga Julianne Moore tek Lady Gaga, veshjet e Golden Globes 2016
Amy Schumer me fustan Prabal Gurung

Nga Julianne Moore tek Lady Gaga, veshjet e Golden Globes 2016
Brie Larson me fustan Calvin Klein Collection

Nga Julianne Moore tek Lady Gaga, veshjet e Golden Globes 2016
Bryce Dallas Howard me fustan Jenny Packham

Nga Julianne Moore tek Lady Gaga, veshjet e Golden Globes 2016
Cate Blanchett me fustan Givenchy nga Riccardo Tisci dhe portofol Roger Vivier

Nga Julianne Moore tek Lady Gaga, veshjet e Golden Globes 2016
Eddie Redmayne me kostum Gucci

Nga Julianne Moore tek Lady Gaga, veshjet e Golden Globes 2016
Emilia Clarke me fustan Valentino

Nga Julianne Moore tek Lady Gaga, veshjet e Golden Globes 2016
Emmy Rossum me fustan Armani Privé dhe portofol Roger Vivier

Nga Julianne Moore tek Lady Gaga, veshjet e Golden Globes 2016
Gina Rodriguez me fustan Zac Posen

Nga Julianne Moore tek Lady Gaga, veshjet e Golden Globes 2016
Heidi Klum me fustan Marchesa sandale Stuart Weitzman

Nga Julianne Moore tek Lady Gaga, veshjet e Golden Globes 2016
Jane Fonda me veshje Saint Laurent nga Hedi Slimane dhe portofol Charlotte Olympia

Nga Julianne Moore tek Lady Gaga, veshjet e Golden Globes 2016
Jennifer Lawrence me fustan Christian Dior

Nga Julianne Moore tek Lady Gaga, veshjet e Golden Globes 2016
Jennifer Lopez me fustan Giambattista Valli, bizhu Harry Winston dhe kepuce Jimmy Choo

Nga Julianne Moore tek Lady Gaga, veshjet e Golden Globes 2016
Joanne Froggatt me fustan Reem Acra

Nga Julianne Moore tek Lady Gaga, veshjet e Golden Globes 2016
Julianne Moore me fustan Tom Ford

Nga Julianne Moore tek Lady Gaga, veshjet e Golden Globes 2016
Kate Bosworth me fustan Dolce & Gabbana

Nga Julianne Moore tek Lady Gaga, veshjet e Golden Globes 2016
Kate Hudson e veshur Michael Kors Collection

Nga Julianne Moore tek Lady Gaga, veshjet e Golden Globes 2016
Kate Winslet me fustan Ralph Lauren

Nga Julianne Moore tek Lady Gaga, veshjet e Golden Globes 2016
Kirsten Dunst me fustan Valentino

Nga Julianne Moore tek Lady Gaga, veshjet e Golden Globes 2016
Lady Gaga me fustan Versace

Nga Julianne Moore tek Lady Gaga, veshjet e Golden Globes 2016
Laverne Cox me fustan Elizabeth Kennedy

Nga Julianne Moore tek Lady Gaga, veshjet e Golden Globes 2016
Leonardo Dicaprio me kostum Giorgio Armani

Nga Julianne Moore tek Lady Gaga, veshjet e Golden Globes 2016
Leslie Mann me fustan Monique Lhuillier

Nga Julianne Moore tek Lady Gaga, veshjet e Golden Globes 2016
Lily James me fustan Marchesa dhe bizhu Harry Winston

Nga Julianne Moore tek Lady Gaga, veshjet e Golden Globes 2016
Mark dhe Sunrise Ruffalo me veshje Valentino

Nga Julianne Moore tek Lady Gaga, veshjet e Golden Globes 2016
Melissa Benoist me fustan Monique Lhuillier

Nga Julianne Moore tek Lady Gaga, veshjet e Golden Globes 2016
Olivia Palermo me fustan Delpozo

Nga Julianne Moore tek Lady Gaga, veshjet e Golden Globes 2016
Olivia Wilde me fustan Michael Kors Collection, ne krahe Jason Sudeikis

Nga Julianne Moore tek Lady Gaga, veshjet e Golden Globes 2016
Rachel McAdams me fustan Jimmy Choo

Nga Julianne Moore tek Lady Gaga, veshjet e Golden Globes 2016
Rooney Mara me fustan Alexander McQueen

Nga Julianne Moore tek Lady Gaga, veshjet e Golden Globes 2016
Rosie Huntington-Whiteley me fustan Versace

Nga Julianne Moore tek Lady Gaga, veshjet e Golden Globes 2016
Saoirse Ronan me fustan Saint Laurent nga Hedi Slimane

Nga Julianne Moore tek Lady Gaga, veshjet e Golden Globes 2016
Taylor Schilling me kostum Thakoon dhe kepuce Giuseppe Zanotti Design

Nga Julianne Moore tek Lady Gaga, veshjet e Golden Globes 2016
Tom Ford dhe Julianne Moore me veshje Tom Ford

Nga Julianne Moore tek Lady Gaga, veshjet e Golden Globes 2016
Viola Davis me fustan Marchesa

Nga Julianne Moore tek Lady Gaga, veshjet e Golden Globes 2016
Zendaya me fustan Marchesa

Dje, më 10 janar në Beverly Hills zhvillohej ceremonia e 73-të e Golden Globes Awards, një nga ceremonitë amerikane më të rëndësishme bashkë me Oskarët.

Një mbrëmje që pa Leonardo Dicaprio-n të kurorëzohej me çmimin e aktorit më të mirë për filmin “The Revenant” ndërkohë që Jennifer Lawrence mori çmimin si aktorja më e mirë për “Joy”.

Brie Larson mori gjithashtu çmimin aktorja më e mirë në një film dramatik, në filmin “Room”, ndërsa Kate Winslet u zgjodh aktorja më e mirë në rol dytësor tek “Steve Jobs”.

Lady Gaga fitoi për herë të parë një çmim Golden Globes si aktorja më e mirë në filmin “American Horror Story: Hotel” ndërsa Matt Damon mori çmimin si aktori më i mirë për filmin “The Martian”.

Në galerinë tonë të fotove do të gjeni veshjet më të bukura të mbrëmjes.No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.