Nga Kana tek Louis Vuitton: Lea Seydoux imazhi i ri

View Gallery
5 Photos
Nga Kana tek Louis Vuitton: Lea Seydoux imazhi i ri
Lea Sydoux, Louis Vuitton

Nga Kana tek Louis Vuitton: Lea Seydoux imazhi i ri
Lea Seydoux

Nga Kana tek Louis Vuitton: Lea Seydoux imazhi i ri
Louis Vuitton, Lea Seydoux

Nga Kana tek Louis Vuitton: Lea Seydoux imazhi i ri
Lea Seydoux, imazhi i ri i Louis Vuitton

Nga Kana tek Louis Vuitton: Lea Seydoux imazhi i ri
Lea Seydoux 1

E lindur në 1985, e bukur dhe parisiane. Palma e Artë në Festivalin e Kanës 2013 për rolin e saj në ‘Jeta e Adele’ dhe e fundit, Bondgirl në “Spectre”, Lea Seydoux do të jetë imazhi i Louis Vuitton për 2016.

‘Mishëron në mënyrë perfekte femrën Louis Vuitton; e kompletuar,e pavarur dhe moderne’, – është mesazhi i shtëpisë luksoze të modës. Pas Prada dhe Miu Miu aktorja dhe modelja franceze ndihet mjaft krenare për detyrën e re.

‘Jam shumë krenare të përfaqësoj një simbol kaq të fortë të elegancës franceze, një ikonë e modës, inicialet e të cilës janë të njohura në të gjitha botën’, shprehet Seydoux. Aktorja do të debutojë zyrtarisht më 12 janar gjatë UNICEF Ball, ku do të shoqërojë drejtorin krijues të koleksionit të femrave, Nicolas Ghesquière.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.