Pranverë-verë 2016, këpucë komode dhe shik 0 320

Dihet që këpucët e sheshta janë një aleat besnik i jetës së përditshme. Janë relativisht të pakta femrat që veshin taka çdo ditë; mund të rezultojnë jokomode të vraposh me to nga njëri cep i qytetit mes punëve të përditshme.

Nëse më parë i ke përjashtuar gjithmonë këpucët e sheshta, modelet e reja do të bëjnë të ndryshosh mendje. Përveçse shumë të rehatshme, duken mjaft elegante edhe me pantallona klasike. Për pranverë-verë 2016, zgjidh balerinat, pothuajse gjithmonë me majë apo këpucët-pantofla në modelet më të larmishme.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *