Golden Globe 2016, 10 meshkujt më elegantë 0 34

Nga Leonardo DiCaprio tek Michael B. Jordan dhe Eddie Redmayne, përveç çmimeve ata shkëlqyen edhe me veshjet. BORDO sjell meshkujt më elegantë të veshur në ceremoninë e Golden Globes.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *