10 modele vathësh që do të ndryshojnë look-un tuaj 0 102

Pasarelat e pranverës 2016 të Balmain, Derek Lam, Oscar de la Renta, Gucci, Marni dhe Prada evokojnë fuqinë  e vathëve të mëdhenj. Rikthimi i formave të njohura si shandanë apo trokitës dere është inspirimi i stilistëve për këtë sezon. Vendoseni veten në qendër të vëmendjes me look-un rebel të viteve 60 që do tua japin sakaq vathët më IN të kësaj pranvere.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *