Kur David Bowie frymëzonte pasarelat 0 66

Ndarja nga jeta e mbretit të muzikës rok, David Bowie ka trishtuar fansat e shumë të këngëtarit, por edhe kolegë e personazhe të njohur të artit që kanë pasur fatin ta njohin. Me një stil të pangatërrueshëm dhe veshje që binin në sy në çdo kohë, këngëtari mitik ka qenë shpesh frymëzim për stilistë të mirënjohur që e kanë përcjellë mënyrën e tij të të veshurit nëpër pasarela

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *