Tendencat IN: e bardhë ose e zezë

View Gallery
9 Photos
Tendencat IN: e bardhë ose e zezë
Alicia Vikander me Louis Vuitton, Saoirse Ronan me Saint Laurent dhe Taraji P. Henson me Stella McCartney

Tendencat IN: e bardhë ose e zezë
Catriona Balfe me Alexander McQueen, Lady Gaga me Versace dhe Kirsten Dunst me Valentino

Tendencat IN: e bardhë ose e zezë
Emilia Clarke

Tendencat IN: e bardhë ose e zezë
Helen Mirren

Tendencat IN: e bardhë ose e zezë
Jane Fonda

Tendencat IN: e bardhë ose e zezë
Jennifer Jason

Tendencat IN: e bardhë ose e zezë
Kirsten Dunst

Tendencat IN: e bardhë ose e zezë
Lady Gaga

Tendencat IN: e bardhë ose e zezë
Rooney Mara me Alexander McQueen, Zoe Kazan me Miu Miu dhe Lily James me Marchesa

Thuajse në çdo sezon e bardha dhe e zeza nuk mungojnë në sugjerimet e stilistëve, por më shumë se asnjëherë tjetër, stilistët i reflektojnë ato këtë sezon. Më e dukshme ka qenë e bardha dhe e zeza me të cilën u shfaqën yjet e kinemasë gjatë parakalimit të përvitshëm në tapetin e kuq të ceremonisë së ndarjes së çmimeve Golden Globes. Fustani i zi i Lady Gaga apo Helen Mirren ishin një dimension tjetër i kësaj ngjyrë, por jo vetëmkaq. E bardha plot dritë që kishin zgjedhur për t’u prezantuar Lily James apo Jane Fonda konsiderohen një ëndërr. Ndaj mos i mendoni dy herë para se të vendosni të zgjidhni një fustan totalisht të bardhë apo të zi në ndonjë festë speciale, pasi të jetë të bindura se do të merrni gjithë vëmendjen që dëshironi.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.