Çantat “star” të sezonit pranverë 2016 0 234

Pas një dimri në favor të ngjyrës së zezë dhe të klasikeve të qëndrushme dhe të përjetshme, tani ka ardhur koha e ngjyrave, e zbukurimeve të çmuara dhe të veçantisë.Shpirt artistik, me lule të stampuara, plot me yje dhe bizhu të qëndisura…

Çantat “star” të sezonit pranverë 2016, nën sharmin e influencës së rafinimeve të ndryshme, i japin tonalitet sezonit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *