Bardhë e zi, vijnë këpucët dyngjyrëshe 0 51

Gjithmonë dhe vetëm bardhë e zi; për stinën në vazhdim vijnë këpucët dyngjyrëshe. Në formë sandaleje apo balerine.

Duken shumë bukur me një veshje në ngjyrë të zezë dhe u japin të gjitha ngjyrave të tjera një pamje vërtetë shik. Ja disa modele të cilat mund t’i provosh për t’u ndjerë IN në çdo moment.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *