Parajsë tropikale: Koleksioni Hawaiian Couture i Valentino-s! 0 69

Pasi paraqiti elemente me motive me lule, si dhe xhaketa që kanë pamien e kimonove aziatike në para-koleksionin vjeshtë-dimër 2016-2017, shtëpia italiane e modës, Valnetino paraqet një koleksion të ri të quajtur “Hawaiian Couture”.

Xhaketa teddy, fustane bohem, çanta shpine, sandale, bizhu…

Një linjë e kompletuar si për meshkuj dhe për femra të zbukuruar me stampime shumëngjyrëshe të tilla si peisazhe mahnitëse, perëndime dielli, palma të gjelbërta por edhe orkide.

Nisuni menjëherë për në Havai që të përfitoni këtë koleksion të stinës së vjeshtës që në muajin shkurt 2016 në butikët Valentino,kështu do të jeni të parët që do të përdorni këtë tendencë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *