10 aksesorë flokësh për një pamje të re 0 49

2016 është viti i rikthimit të aksesorëve të mëdhenj dhe të dukshëm për flokët, që nga kordelet e Givenchi e deri tek imitimet e kurorave me diamante të Saint Laurent.

Zgjidhni një kapëse për t’i mbledhur flokët bisht ose një mbajtëse për flokët me dizajn që të jep idenë e një shamie koke. Këtë sezon aksesorët e flokëve do të jenë ato që do t’i japin dorën e fundit çdo look-u.

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *