Bizhutë e Golden Globes 2016!

View Gallery
21 Photos
Bizhutë e Golden Globes 2016!
Gjerdan Bulgari, Olivia Wilde

Bizhutë e Golden Globes 2016!
Gjerdanet Winston Cluster Diamond Wreath dhe Caftan Cascading Drop Diamond, unazat edhe byzylyket Harry Winston, Jennifer Lopez

Bizhutë e Golden Globes 2016!
Gjerdan High Jewellery Collection, Jennifer Lawrence

Bizhutë e Golden Globes 2016!
Ora Octo Solotempo nga Bulgari, Gerard Butler

Bizhutë e Golden Globes 2016!
Ore L.U.C Collection nga Chopard, Michael Fassbender

Bizhutë e Golden Globes 2016!
Unaza dhe byzylyku Chanel Joaillerie, Zoe Kazan

Bizhutë e Golden Globes 2016!
Vathe Berbère de Repossi, Eva Green

Bizhutë e Golden Globes 2016!
Vathe dhe byzylyk Fred Leighton, Kirsten Dunst

Bizhutë e Golden Globes 2016!
Vathe dhe byzylyk Tiffany & Co., Cate Blanchett

Bizhutë e Golden Globes 2016!
Vathe dhe unaza High Jewellery Collection te Chopard, Julianne Moore

Bizhutë e Golden Globes 2016!
Vathe dhe unaza Tiffany & Co., Brie Larson

Bizhutë e Golden Globes 2016!
Vathe Louis Vuitton, Alicia Vikander

Bizhutë e Golden Globes 2016!
Vathe Neil Lane, Kate Winslet

Bizhutë e Golden Globes 2016!
Vathet dhe byzylyket Norman Silverman, Kate Bosworth

Bizhutë e Golden Globes 2016!
Vathet dhe unaza Yoko London dhe nje unaze Lydia Courteille, Zendaya

Bizhutë e Golden Globes 2016!
Vathet dhe unaza, High Jewellery nga Chopard, Jane Fonda

Bizhutë e Golden Globes 2016!
Vathet High Jewellery Collection nga Chopard, Saoirse Ronan

Bizhutë e Golden Globes 2016!
Vathet Neil Lane, Amber Heard

Bizhutë e Golden Globes 2016!
Vathet Winston Cluster, byzylyket dhe unazat Harry Winston, Katy Perry

Bizhutë e Golden Globes 2016!
Vathet Winston Cluster, gjerdani dhe byzylyku Secret Cluster nga Harry Winston, Helen Mirren

Bizhutë e Golden Globes 2016!
Vathet, byzylyket dhe unazat Winston Cluster nga Harry Winston, Lily James

Lum diamantesh, vathësh floriri, gjerdanësh mahnitës… Nga Jennifer Lawrence tek Cate Blanchett, bizhutë e Golden Globes 2016.

Në galerinë tonë të fotove keni një përmbledhje të stolive më të bukura të shfaqura me 10 janar në tapetin e kuq të ceremonisë së 73-të të Golden Globes Awards në Angeles.No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.