Horoskopi kinez në trajtën e bizhuve!

Bota e bizhuve për vitin 2016 sundohet nga shenjat e yjësive.

Të parat ishin dymbëdhjetë vathët e floririt të fymëzuar nga shenjat e horoskopit zodiak të ideuara nga Louis Vuitton.

Viti i ri kinez fillon më 8 shkurt dhe do të jetë vitit i majmunit, okazioni ideal për të sjellë horoskopin kinez në trajtën e bizhuve me disa nga shtëpitë më në zë të modës.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *