Gra që pëlqejnë të veshin rrobat e meshkujve Giorgio Armani

Linja mitike e meshkujve nga Giorgio Armano është shumë e preferuar edhe nga femra që pëlqejnë stilin ‘mannish’. Marka prestigjioze për të celebruar javën e modës së meshkujve, u veshi 10 femrave të botës së modës koleksionin Men pranverë-verë 2016.

Projekti me titull ‘Women who love to wear Giorgio Armani menswear’ lindi nga bashkëpunimi me JJ Martin. Protagonistë të tjerë të nismës janë Marta Ferri, Enrica Ponzellini, Laura Sciacovelli, Nathalie Jean, Marie-Louise Scio, Selva Barni, Kelly Russell dhe Eva Fontanelli.

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *