Street looks Fashion Week home në Milano

Sot zhvillohet dita e katërt dhe e fundit i sfilatës së veshjeve për meshkuj të sezonit vjeshtë-dimër 2017 me stilistë si Dsquared, Giorgio Armani dhe Dirk Bikkembergs.

Në galerinë tonë të fotove do të gjeni veshjet më të bukura Street Look (stil i rrugës) të marrë live nga Jonathan Daniel Pryce në përfundimt të sfilatës vjeshtë-dimër 2016-2017 në Milano.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *