Orat më të spikatura të Sallonit Ndërkombëtar në Gjenevë! 0 64

Në Gjenevë të Zvicrës zhvillohet Salloni Ndërkombëtar i Orave Luksoze, ku do të shihni ëndërrat tuaja që bëhen realitet. Markat nga më në zë si Cartier që sjell një orë në formë ovale, duke kaluar nga një nga markat më të reja në këtë sektor si MB&F që në këtë sallon prezanton një orë robot, tek IWC që rikthen modën e viteve 1936…

Në galerinë tonë të fotove do të gjeni orat me luksoze dhe më të spikatura të Sallonit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *