Të veshurat më bukur në tapetin e kuq këtë javë

Që nga Kirsten Dunst, romantike me Chanel dhe Rosie Huntington-Whiteley me Saint Laurent, nga Hedi Slimane tek Alica Vikander me Mary Katrantzo.

Tapeti i kuq i yjeve ka parë të parakalojnë shumë të njohur këtë javë të mbushur me evente të rëndësishme ku si gjithmonë veshja është kryefjala. Ja disa nga yjet e veshur më bukur në tapetin e kuq këtë javë.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *