Java e modës për meshkuj vjeshtë-dimër 2016-2017 në Milano 0 256

Cilat do të jenë tendencat që do të udhëheqin meshkujt në sezonin vjeshtë-dimër 2016-2017. Që nga modelet e flokëve, këpucët apo veshjet që do të dominojnë pamjen e tyre.

Hidhini një sy disa prej look-eve më të spikatura që u vunë re në rrugët e Milanos gjatë javës së modës për meshkuj për vjeshtë-dimër 2016-2017. Fotot e realizuara nga Jonathan Danie Pryce sjellin ngjyra dhe larmi stilesh.

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *