Rozë dhe e kaltër, divat veshin ngjyrat e 2016-s

View Gallery
13 Photos
Rozë dhe e kaltër, divat veshin ngjyrat e 2016-s
Karlie Kloss

Rozë dhe e kaltër, divat veshin ngjyrat e 2016-s
Paige Butcher

Rozë dhe e kaltër, divat veshin ngjyrat e 2016-s
Bip Ling

Rozë dhe e kaltër, divat veshin ngjyrat e 2016-s
Hayden Panettiere

Rozë dhe e kaltër, divat veshin ngjyrat e 2016-s
Naomie Harris

Rozë dhe e kaltër, divat veshin ngjyrat e 2016-s
Dawn Porter

Rozë dhe e kaltër, divat veshin ngjyrat e 2016-s
Camilla Belle

Rozë dhe e kaltër, divat veshin ngjyrat e 2016-s
Camila Alves

Rozë dhe e kaltër, divat veshin ngjyrat e 2016-s
Zosia Mamet

Rozë dhe e kaltër, divat veshin ngjyrat e 2016-s
Chrissy Teigen

Rozë dhe e kaltër, divat veshin ngjyrat e 2016-s
Sofia Vergara

Rozë dhe e kaltër, divat veshin ngjyrat e 2016-s
Rihanna

Rozë dhe e kaltër, divat veshin ngjyrat e 2016-s
Dakota Fanning

Agjencia amerikane Pantone kishte qenë e qartë: 2016 do të jetë viti i rozës kuarc dhe të kaltrës së lehtë. Dhe për ata që ende nuk e besojnë parashikimin vijnë divat për ta konfirmuar trendin; nga Diane Kruger tek Kylie Minogue, janë të shumtë yjet që në tapetin e kuq kanë zgjedhur të vishen me këto nuanca.

Ja disa nga divat që kanë zgjedhur të mbështeten tek këto tonalitete, të cilat me siguri që shpejt do t’i shohim në të gjitha vitrinat e dyqaneve.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.