Si te mbani këmbët ngrohtë duke qëndruar origjinal dhe në modë! 0 127

Lëkurës shumë e butë, takë e sheshtë, bukuri e thjeshtë dhe një pamje folk…

Këpucë me pamje verore dhe çizme me lëkurë të butë parashikojnë një dimër shumë naturor por edhe shumë të ngrohtë.

Ndiqni në galerinë tonë të fotove këpucë dhe çizme nga më origjinalet, të rehatshme, të ngrohta dhe njëkohësisht të modës.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *