Street looks në Fashion Week homme në Paris 0 132

Sot u zhvillua dita e dytë e sfilatës së modës për meshkuj në Paris, ku protagonist ishin marka si Issey Miyake, Rick Owens, Louis Vuitton, Yohji Yamamoto dhe Dries Van Noten.Por çfarë veshin modelët e markave më në zë të botës jashtë sfilatave?

Në galerinë tonë të fotove do të zbuloni veshjet më të bukura të kapura live në rrugë (Street Looks) të sfilatës për meshkuj vjeshtë-dimër 2016-2017 në Paris.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *