Linja më e re Odylyne The Ceremony: për martesa bohemë! 0 61

Verën e kaluar, marka kaliforniane paraqiti koleksionin e saj të parë për martesa në Los Anxhelos. Gjashtëmbëdhjetë delikate dhe të stolisura me dantella fine.

Me në krye të linjës, Stephanie Lampkin, një dizenjuese e pasionuar pas martesave dhe stilit bohem, marka Odylyne The Ceremony hapi dyer e saj gushtin e kaluar në Los Angeles.

Në galerinë tonë të fotove do të gjeni koleksionin e parë të quajtur “The Romantics” që inspirohet nga vitet 1800 me një përzierje detajesh të viteve 70’.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *