Para-koleksioni vjeshtë-dimër 2016-2017 me lëkurë natyrale dhe të butë! 0 196

Materiale të bagëtive të imta, linja të buta dhe frymëzim i mdoveleve të vajzave aviatore…

Para-koleksioni vjeshtë-dimër 2016-2017 luan kartën natyrale të lëkurave të dorës së dytë.

Ndiqni në galerinë tonë të fotove se si do të jenë linjat për periudhën vjeshtë-dimër 2016-2017.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *