Çiftet VIP më elegantë të të gjitha kohërave 0 62

Ikja e David Bowie, ikonë e muzikës  dhe stilit ka ngritur shumë reflektime mbi sensin e humbjes. Bowie dhe Iman, bashkëshortja e tij prej 24 vjetësh, ishin nga çiftet VIP më të fuqishëm dhe të admiruar, përveçse një nga më elegantët.

Cilët janë çiftet e tjerë VIP që kanë shkruar historinë e elegancës dhe stilit? Hufington Post ka publikuar një listë me 17 çiftet VIP më elegantë dhe më me stil të gjitha kohërave.

Ja Lauren Bacall dhe Humphrey Bogart, një nga historitë më të mëdha të dashurisë në Hollivud. Bogart ishte plot 25 vjet më i madh në moshë se Bacall, U njohën në setin e xhirimit të një filmi dhe u dashuruan menjëherë. U martuan dhe qëndruan të lumtur bashkë deri në vdekjen e Bogart, më 1957.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *