Vajza misterioze e Justin Bieber bën debutimin e parë si modele 0 83

Justin Bieber

Kanë kaluar pothuajse dy muaj qëkurse Justin Bieber pyeti ushtrinë e tij me Beliebers ta ndihmonin të identifikonte një vajzë misterioze që kishte tërhequr vëmendjen e tij në Instagram, e cila doli se ishte një vajzë spanjolle e quajtur Cindy Kimberly.

Cindy Kimberly

Edhe pse megjithëse tërhoqi vëmendjen e këngëtarit më të adhuruar nga adoleshentët në të gjithë botën nuk pati ndonjë flirt mes vajzës spanjolle dhe Bieber, që nga moment që këngëtari shpërndau fotone saj në rrjetin social, për Kimberly u hapën shumë dyer, përfshi edhe një karrierë e sigurt në fushën e modelingut.

KImberly

Sipas Daily Mail, e reja spanjolle ka marrë një ofertë për të debutuar në Madrid Fashion Week në muajin shkurt. Ende nuk është zbuluar se me firmën e cilit stilist do të sfilojë modelja e re, por ky shans është sigurisht shumë më tepër se të jesh e preferuara anonime e Justin Bieber.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *