Metalizatoja dominon bizhutë luksoze te Chanel 0 67

Prillin e kaluar, modelet e manshetave dhe unazave Coco Crush fusnin për herë të parë motivet metalizato në shtëpinë franceze në aspektin e argjendarisë fine.

Por ky motiv vazhdon të shkëlqejë edhe këtë sezon në koleksionin argjendaria luksoze “Signature de Chanel”.

Një variacion i çmuar i dominuar nga diamantet, i punuar me kuadrata grafikë në një orë bizhu apo e endur përgjat një varseje fluide.

Në galerinë tonë të fotove do të gjeni një koleksion ku zafirët, perlat apo kristalet i japin nuancat e tyre këtij kësaj tendence katrore shik dhe ikonike.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *