Getoar Selimi merr pasaportën shqiptare, mediat e thumbojnë: T’i bëri letrat Marina 0 86

Getoar Selimi është pajisur ditën e djeshme me pasaportë shqiptare dhe ka njoftuar fansat nëpërmjet një publikimi në Facebook.

“Falenderoj Presidentin dhe Republikën e Shqipërisë për këtë pasaportë kaq të bukur me Shqiponjën tonë, që e kam ëndërruar ta kem edhe në pasaportën e Kosovës”, shkruan këngëtari.

Por mediat kosovare e kanë thumbuar.

“Marina ia bën letrat Getit”, shkruan Express.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *