Reverso feston 85 vjetorin me një model magjepsës! 0 46

Pasi vendosi firmën e tij përpara parizianëve, dizenjuesi Christian Louboutin përqëndrohet në një tjetër element të domosdoshëm të të përditshmes: ora “Reverso” e Jaeger-LeCoultre.

“Reverso” kshtu paraqitet me nuanca blu, lejla dhe jeshile për të marë një pamje Art-Doko.

Një efekt bizhu, i punuar deri në detaje magjepsëse për të krijuar një variacion ultra femëror të kësajj ikone që feston 85 vite ekzistencë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *