Të brendshmet e stinës janë rozë 0 62

Mund të tregohen me delikatesë poshtë një dekolteje të hapur apo me një këmishë transparente. Roza është perfekte kur trupi ende nuk është ekspozuar në rrezet e diellit për të marrë ngjyrën e bronzit të verës.

Kjo ngjyrë delikate mund të zgjidhet në shumë nuanca, nga ngjyrë mishi në rozë romantike dhe kombinohet më së miri me të gjitha modelet e veshjeve intime; nga reçipetat minimaliste tek ato me mbushje. Nëse e zgjedh në ngjyrë mishi është perfekte edhe poshtë veshjeve transparente, pasi zhduket.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *