A po rikthehet buzëkuqi kafe?

gigiAlicia Silverstone, Drew Barrymore, Winona Ryder, Linda Evangelista, Rachel nga Friends; të gjitha i mbajmë mend me nuancën e buzëkuqit kafe, por papritur kjo ngjyrë doli jashtë rrethit të nuancave të preferuara.

gigi1

Tashmë, bashkë me rikthimin e veshjeve në frymën e viteve ‘90, duket se po rikthehet edhe i famshmi buzëkuq kafe.

gigi2

Dhe si gjithmonë ato që e përcaktojnë trendin janë personazhet e njohura publike, të cilat si padashur diktojnë atë se çfarë do të bëjnë të tjerët menjëherë pas tyre.

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *