‘Lady Fashion’, Ledina Çelo shpalos elegancën e saj 0 88

Ledina Çelo është një nënë me kohë të plotë, por nuk lë pas modën dhe rrjetet sociale.

Ajo ka publikuar në Instagram disa foto ku bie në sy veshja mjaft “chic”.

Megjithëse nënë e dy fëmijëve Çelo kujdeset në maksimum për pamjen e saj të jashtme.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *