Linda Halimi nuk ndalet në “American Idol”, kalon në raundin tjetër 0 70

Këngëtarja shqiptare Linda Halimi ka njoftuar në FB fansat e saj se ia ka dalë të kalojë raundin e dytë në kompeticionin prestigjioz “American Idol”.

“Performanca ime e sotme nuk arriti të jetë në Tv! (Meqë ishim mbi 260 garues në Hollywood ) dhe vetëm 1 orë transmetim, (Unë këndova Who’s Loving you-The Jackson 5) Eksperiencë tepër emocionale për mua, meqë gjithë salla u çua në këmbë. Mirepo e dini çfarë???

Une e kam kaluar edhe këtë fazëëëë…..

Dhe jam futur në fazën e grupeve për nesër… Andaj të shpresojmë që performanca ime me grup do të transmetohet nesër… “, shkruan Linda.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *