Një dimër thekësh 0 55

Thekët janë një nga tendencat më të spikatura të këtij sezoni. E bëjnë çdo look ekstravagantë, të veçantë dhe i shtojnë menjëherë pak hare gardërobës suaj. Veshjet e para me thekë janë ato të Charleston, mes viteve ‘20-‘30 për t’u bërë më pas simbol i stilit hipi në vitet ‘70.

Sot janë një trend i konsoliduar dhe e gjejmë që tek veshjet elegante, këpucët, çizmet e xhupat pa harruar askesorët.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *