Pika shumëngjyrëshe në fytyrë, ky është trendi më i ri në Instagram 0 56

Një tendencë e re po përhapet gjithmonë e më shumë në Instagram.

Bëhet fjalë për pikturimin e pikave të ngjyrave të ndryshme në fytyrë.

Ky trend i ri ka nisur nga blogerja Batalash Beauty, njohur si Dominique, e cila nisi të shpërndajë në faqen e saj në Youtube modele të ndryshme dhe tashmë po kthehet në modë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *