Sfilata mahnitëse Valentino moda e lartë pranverë-verë 2016! 0 103

Një paradë që tregon mjeshtërinë dhe kreativitetin, sfilata Valentino moda e lartë pranverë-verë 2016 paraqet çdo sezon veshje më të jashtëzakonshme njëra nga tjetra.

Që të kuptoni jeshtërinë e këtyre punimeve mjafton të dini që secila nga këto veshje ka kërkuar rreth 2200 orë punim.

Në galerinë tonë të fotove do të gjeni gjithë sfilatën mahnitëse të Valentino moda e lartë pranverë-verë 2016.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *