20 tendencat e Fashion Week homme vjeshtë-dimër 2016-2017 0 135

Sfilatat Fashion Week homme vjeshtë-dimër 2016-2017 sollën 20 tendenca në modën e këtij sezoni.

Fashion Week home ishte e dominuar nga detaje si temina, metalikja, gëzofi, mëngë shumë të gjata…

Në galerinë tonë të fotove do të gjeni veshje nga më të bukurat të zgjedhura nga koleksionet e shfaqura në Londër, Milano dhe Paris.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *