Moda e lartë Paris, make up i frymëzuar nga David Bowie 0 31

Në Paris, mes mijëra frymëzime shpaloset moda e lartë. Pas flokëve dhe make up të Chanel të inspiruar nga Picaso, Maison Marigiela nën drejtimin krijues të John Galliano ka vendosur të risjellë look-un e modeleve në stilin e David Bowie. Ngjyra, ekstravagancë, glamor, spektakli është i garantuar.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *