Rihanna, një ikonë e modës! 0 65

Pas tre vitesh pritje, Rihanna paraqet albumin e saj të tetë “Anti”.

Ky është një okazioni shumë i mirë për të sjellë një rikthim në imazh me një përzgjedhje të veshjeve të saj më të mira, nga viti 2000 deri sot.

Fustan pas trupit, jumpsuits, krijime personale, xhiboksa street…

Muza e Dior kultivon një stil në kufij mes zhanreve hip-hop, vitet ’90 dhe ’70.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *