Veshjet më spektakolare të Fashion Week moda e lartë pranverë-verë 2016 0 211

Me një demostrim të aftësice krijuese të shtëpive më të mëdha, Fashion Week moda e  lartë çdo sezon paraqet veshje nga më të jashtëzakonshmet njëra nga tjetra.

Silueta që kanë kërkuar qindra orë krijimtari, copërat më të bukura dhe gëzof por gjithashtu edhe një përkujdesje krejt të veçantë për detajet, ku asnjëri nuk i është lënë rastësisë.

Në galerinë tonë të fotove do të gjeni një përmbledhje të Fashion Week moda e lartë pranverë-verë 2016.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *