Koleksioni Giorgio Armani Privé: Lejla në pranverë! 0 79

“Lejlaja në pranverë” ka një lloj brishtësie, idenë e një sezonit të ri që mbin nga një tokë dierrë.

Forca e Armanit është se ai bën çdo gjë që ai vetë arrin ta absorbojë deri në thelb.

Por përse e gjithë sfilata është fokusuar vetëm në një nuancë?

“Dëshiroja një ngjyrë femërore, diçka të butë, jo të ndritshme – dhe kërkova të përsëris suksesin e koleksionit tim nudo”, u përgjigj Armani.

Në galerinë tonë të fotove do të gjeni koleksionin e plotë Armani Privé.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *