Brooklyn Beckham fotografon fushatën e tij të parë me Burberry 0 144

 brooklinAi është shfaqur para aparatit fotografik që në moshë të vogël falë prindërve të tij të famshëm. Por Brooklyn Beckham ka vendosur të qëndrojë pas aparatit teksa për projektin e tij të fundit, të punojë si fotograf i Burberry. Duke e publikuar lajmin në Instagram, djali i madh i David dhe Victoria Beckham ka treguar se është punësuar nga marka luksoze për të fotografuar fushatën  e tyre të fundit.

broklin1

Duke postuar një foto bardhë e zi ku shihet teksa mban aparatin fotografik në duar, modeli i ri shkuan: I lumtur që do të fotografoj fushatën e Burberry nesër. Fotot e profilit të lartë do të jenë puna e parë profesionale në fushën e fotografisë për Brooklyn.

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *