Brooklyn Beckham fotografon fushatën e tij të parë me Burberry

 

brooklinAi është shfaqur para aparatit fotografik që në moshë të vogël falë prindërve të tij të famshëm. Por Brooklyn Beckham ka vendosur të qëndrojë pas aparatit teksa për projektin e tij të fundit, të punojë si fotograf i Burberry. Duke e publikuar lajmin në Instagram, djali i madh i David dhe Victoria Beckham ka treguar se është punësuar nga marka luksoze për të fotografuar fushatën  e tyre të fundit.

broklin1

Duke postuar një foto bardhë e zi ku shihet teksa mban aparatin fotografik në duar, modeli i ri shkuan: I lumtur që do të fotografoj fushatën e Burberry nesër. Fotot e profilit të lartë do të jenë puna e parë profesionale në fushën e fotografisë për Brooklyn.

 

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.