Street Look Paris: Idetë që mund të vidhni nga vajzat e stilit! 0 52

Këtë javë u zhvillua sezoni moda e lartë në Paris, okazioni ideal për t’u inspiruar nga modelet ndërkombëtare në stilin e tyre të jetës së përditshme, Street Look, ku njëra është më me shumë stil se tjetra.

Pantallona doku, xhaketa të stampuara, mbivendosje dhe mantele oficer, në galerinë tonë të fotove do të gjeni ato detaje që mund t’i përdorni në garderobën tuaj.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *