Argjendaria ultra luksoze e firmosur De Grisogono

Gjatë mbrëmjes së prezantimeve moda e lartë pranverë-verë 2016, Fawaz Gruosi paraqiti stolitë e tij më të fundit të argjendarisë luksoze. Vathë glamur, që përziejnë shkëlqimet e ametistës dhe të turmalinës, apo unaza krejt prej diamanti, që bëjnë të kërcejnë smeraldet në një sfilatë që bashkon bizhutë e shtëpisë dhe veshjet moda e lartë Gyunel.

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *