Syzet optike, modelet e reja të pranverës 0 219

Qoftë kur është domosdoshmëri apo edhe thjesht për qejf, rregulli është që të zgjidhen modelet më të veçanta dhe më të kërkuara.

Një nga më të vlerësuarat për këtë sezon janë syzet optike ‘si mace’, shumë femërore që janë cilësuar edhe nga stilistët si modeli i stinës në vazhdim. Mënyra më argëtuese për t’i vendosur është loja me kontrastet, duke i kombinuar me një look disi mashkullor ose casual. Hidhi një sy galerisë dhe krijo një ide.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *