Vajza e Gentian Demaliaj, performancë rrënqethëse në kujtim të babait

Një vit më parë, në 27 janar të 2015, ndahej nga jeta legjenda e rrokut shqiptar, Gentian Demaliaj.

Në një vjetorin e largimit të tij, ai është përkujtuar me një koncert në Kishën Ungjillore, ku të pranishëm ishin miq artistë si dhe të afërm të tij.

Vajza e tij Edea ka dhuruar disa performanca mjaft emocionuese teksa ka kënduar disa këngë të babait të saj.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.