Vajza e Gentian Demaliaj, performancë rrënqethëse në kujtim të babait 0 59

Një vit më parë, në 27 janar të 2015, ndahej nga jeta legjenda e rrokut shqiptar, Gentian Demaliaj.

Në një vjetorin e largimit të tij, ai është përkujtuar me një koncert në Kishën Ungjillore, ku të pranishëm ishin miq artistë si dhe të afërm të tij.

Vajza e tij Edea ka dhuruar disa performanca mjaft emocionuese teksa ka kënduar disa këngë të babait të saj.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *