Yjet në tapetin e kuq të SAG Awards

View Gallery
47 Photos
Yjet në tapetin e kuq të SAG Awards
Alicia Vikander

Yjet në tapetin e kuq të SAG Awards
Amanda Peet

Yjet në tapetin e kuq të SAG Awards
Amy Poehler

Yjet në tapetin e kuq të SAG Awards
Anna Faris

Yjet në tapetin e kuq të SAG Awards
Ariel Winter

Yjet në tapetin e kuq të SAG Awards
Ben Kingsley dhe Daniela Lavender

Yjet në tapetin e kuq të SAG Awards
Brie Larson

Yjet në tapetin e kuq të SAG Awards
Bryan Cranston dhe Robin Dearden

Yjet në tapetin e kuq të SAG Awards
Christian Bale

Yjet në tapetin e kuq të SAG Awards
Christina Hendricks

Yjet në tapetin e kuq të SAG Awards
Christina Ricci

Yjet në tapetin e kuq të SAG Awards
Claire Danes dhe Hugh Dancy

Yjet në tapetin e kuq të SAG Awards
Demi Moore

Yjet në tapetin e kuq të SAG Awards
Eddie Redmayne me Dior dhe Hannah Bagshawe

Yjet në tapetin e kuq të SAG Awards
Emilia Clarke me Dior

Yjet në tapetin e kuq të SAG Awards
Eva Longoria

Yjet në tapetin e kuq të SAG Awards
Gwendoline Christie

Yjet në tapetin e kuq të SAG Awards
Helen Mirren

Yjet në tapetin e kuq të SAG Awards
Idris Elba

Yjet në tapetin e kuq të SAG Awards
Jessica Pare

Yjet në tapetin e kuq të SAG Awards
Joe Manganiello dhe Sofia Vergara me Giorgio Armani

Yjet në tapetin e kuq të SAG Awards
Julia Louis Dreyfuss

Yjet në tapetin e kuq të SAG Awards
Julianna Marguiles

Yjet në tapetin e kuq të SAG Awards
Julianne Moore

Yjet në tapetin e kuq të SAG Awards
Kate dhe Rooney Mara

Yjet në tapetin e kuq të SAG Awards
Kate Winslet me Giorgio Armani

Yjet në tapetin e kuq të SAG Awards
Kevin Spacey me Giorgio Armani

Yjet në tapetin e kuq të SAG Awards
Kit Harrington

Yjet në tapetin e kuq të SAG Awards
Kristen Wiig

Yjet në tapetin e kuq të SAG Awards
Laura Prepon

Yjet në tapetin e kuq të SAG Awards
Laverne Cox

Yjet në tapetin e kuq të SAG Awards
Lea DeLaria

Yjet në tapetin e kuq të SAG Awards
Leonardo DiCaprio

Yjet në tapetin e kuq të SAG Awards
Maisie Williams

Yjet në tapetin e kuq të SAG Awards
Marisa Tomei

Yjet në tapetin e kuq të SAG Awards
Mark Ruffalo dhe Sunrise Coigney

Yjet në tapetin e kuq të SAG Awards
Nicole Kidman veshur me Gucci dhe Keith Urban

Yjet në tapetin e kuq të SAG Awards
Patricia Arquette

Yjet në tapetin e kuq të SAG Awards
Queen Latifah

Yjet në tapetin e kuq të SAG Awards
Rachel McAdams

Yjet në tapetin e kuq të SAG Awards
Saoirse Ronan veshur me Michael Kors Collection

Yjet në tapetin e kuq të SAG Awards
Sarah Paulson me Giorgio-Armani

Yjet në tapetin e kuq të SAG Awards
Sarah Silvermann

Yjet në tapetin e kuq të SAG Awards
Susan Sarandon dhe Eva Amurri

Yjet në tapetin e kuq të SAG Awards
Tina Fey

Yjet në tapetin e kuq të SAG Awards
Uzo Aduba

Yjet në tapetin e kuq të SAG Awards
Viola Davis

Kate Winslet dhe DiCaprio, heronjtë e “Game of Thrones” dhe “How to Get Away with Murder”, Julianne Moore, Eddi Redmayne…

Të gjitha yjet e kinemasë ishin presente të shtunën në mbrëmje, në Los Angeles, në tapetin e kuq të Screen Actors Guild Awards.

Në galerinë tonë do të zbuloni fotot e kësaj mbrëmje…No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.