Yjet në tapetin e kuq të SAG Awards 0 65

Kate Winslet dhe DiCaprio, heronjtë e “Game of Thrones” dhe “How to Get Away with Murder”, Julianne Moore, Eddi Redmayne…

Të gjitha yjet e kinemasë ishin presente të shtunën në mbrëmje, në Los Angeles, në tapetin e kuq të Screen Actors Guild Awards.

Në galerinë tonë do të zbuloni fotot e kësaj mbrëmje…

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *