Miriam Cani, mahnitëse edhe pa grim 0 155

Miriam Cani nuk zhgënjen asnjëherë në daljet e saj.

Këngëtarja bukuroshe gjithmonë shfaqet e kuruar në maksimum dhe me një shije të veçantë në përzgjedhjen e ngjryave.

Por nëse do të pyesnit veten se si duket ajo pa grim, ja ku e keni përgjigjen.

Ajo ka publikuar këtë foto në rrjetet sociale ku shihet pa makiazh.

Fantastike si gjithmonë!

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *