69-vjeçarja Susan Sarandon habit me dekoltenë shpërthyese

View Gallery
5 Photos
69-vjeçarja Susan Sarandon habit me dekoltenë shpërthyese
Susan Sarandon Sag Awards

69-vjeçarja Susan Sarandon habit me dekoltenë shpërthyese
Susan Sarandon dhe e bija Eva Amurri

69-vjeçarja Susan Sarandon habit me dekoltenë shpërthyese
Susan Sarandon

69-vjeçarja Susan Sarandon habit me dekoltenë shpërthyese
Kate Winslet, Susan Sarandon

69-vjeçarja Susan Sarandon habit me dekoltenë shpërthyese
Susan Sarandon attends the SAG Awards 2016

Mbush 70 vjeçe në muajin tetor. Dhe nuk heq dorë nga joshja. Susan Sarandon, me një dekolte shpërthyese në tapetin e kuq të Sag Awards ka lënë pas edhe aktoret që kanë më pak se gjysma e moshës së saj.

Kostum i bardhë, reçipeta të zeza; kështu është prezantuar në tapetin e kuq aktorja hollivudianw e shoqëruar nga e bija Eva Amurri, 30 vjeçe. Por, të gjithë objektivët e aparateve fotografike ishin për nënën e saj dhe dekoltenë joshëse.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.