69-vjeçarja Susan Sarandon habit me dekoltenë shpërthyese 0 126

Mbush 70 vjeçe në muajin tetor. Dhe nuk heq dorë nga joshja. Susan Sarandon, me një dekolte shpërthyese në tapetin e kuq të Sag Awards ka lënë pas edhe aktoret që kanë më pak se gjysma e moshës së saj.

Kostum i bardhë, reçipeta të zeza; kështu është prezantuar në tapetin e kuq aktorja hollivudianw e shoqëruar nga e bija Eva Amurri, 30 vjeçe. Por, të gjithë objektivët e aparateve fotografike ishin për nënën e saj dhe dekoltenë joshëse.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *