Elvana Gjata zgjedh hotelin superluksoz parizien për të festuar 29-vjetorin 0 82

Elvana Gjata ka zgjedhur një prej hoteleve më luksozë në Paris për të festuar ditëlindjen.

Ajo ka publikuar një foto nga hoteli “Le Meurice” në Paris.

Ky është një ndër hotelet më të mira në kryeqytetin francez dhe më të shtrenjtët.

695 euro për person është çmimi më i lirë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *