“Gëzuar ditëlindjen muzika ime”, urimi i ngrohtë i Florit për Elvanën 0 109

Flori Mumajesi ka uruar në Instagram kolegen dhe mikeshën e tij Elvana Gjata me rastin e 29-vjetorit.

“Gëzuar ditëlindjen muzika ime”, shkruan Flori.

Prej vitesh ata janë bashkëpunëtorë të ngushtë dhe në media shpesh është aluduar për një lidhje mes tyre, por të dy e kanë përgënjeshtruar.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *